Jilt

Depilator IPL

Chcesz w końcu mieć gładką skórę na dłużej? Wybierz depilator IPL Lykkele Jilt. Z nim skuteczne i bezpiecznie pozbędziesz się niechcianych włosków z nóg, rąk czy okolic bikini. Wybieraj spośród 5 poziomów mocy, 2 trybów działania i korzystaj z funkcji chłodzenia, dzięki której depilacja będzie przyjemniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Odkryj, co jeszcze potrafi urządzenie, które ma tak wydajną lampę, że posłuży Ci przez lata.

Dostępne kolory

Co wyróżnia depilator IPL Jilt?

Tryb automatyczny

Moc 48 W

Funkcja chłodzenia

999 999 błysków

Poznaj możliwości depilatora IPL Jilt

Bezpiecznie pozbywaj się włosków

Lykkele Jilt wykorzystuje technologię IPL. Intensywne światło pulsacyjne, które wytwarza, skupia się na melaninie w Twoich cebulkach włosowych, dociera do nich i zatrzymuje wzrost włosków. Wbudowany filtr UV oraz zabezpieczenie przed przypadkowym wyzwalaniem błysków dbają o Twoje bezpieczeństwo.

Zyskaj efekty jak z salonu kosmetycznego

Ręce, nogi, pachy, okolice górnej wargi i bikini. Z tych wszystkich miejsc pozbędziesz się włosków z Lykkele Jilt. Dzięki niemu osiągniesz efekty jak z salonu kosmetycznego czy kliniki dermatologicznej. I to bez wychodzenia z domu. Pierwsze efekty zobaczysz już po 2 tygodniach od pierwszego zabiegu, a gładką skórę osiągniesz po 8. Pozostanie ona idealna przez miesiące.

Dopasuj go do swoich potrzeb

Dostosuj intensywność działania i wybierz jeden z 5 poziomów mocy. Ciesz się komfortem dzięki funkcji chłodzenia, która otacza depilowane miejsce przyjemnym chłodem. Wybierz ręczne wyzwalanie błysku dla większej precyzji lub tryb automatyczny, który skróci czas zabiegu. Czytelny wyświetlacz i tylko jeden przycisk sprawiają, że depilacja jest prostsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Zyskaj czas, pieniądze i komfort

Z depilatorem Jilt oszczędzisz na profesjonalnych zabiegach. Zyskasz też czas i uwolnisz się od nieprzyjemnego rytuału. Jego prostota obsługi i mnogość funkcji gwarantują Ci wygodę. Jilt zasilany jest sieciowo, dlatego nie musisz myśleć o jego ładowaniu. W zestawie z depilatorem IPL Jilt otrzymasz zasilacz, maszynkę do golenia oraz okulary ochronne.

Specyfikacja techniczna

Typ urządzenia Depilator
Rodzaj depilacji Laserowa
Rodzaj zasilania Sieciowe
Depilacja na mokro Nie
Możliwość mycia pod wodą Nie
Minimalna długość włosków Mniej niż 1 mm
Żywotność lampy 999 999 impulsów
Regulacja prędkości 5 poziomów intensywności światła
Dodatkowe funkcje Depilacja na sucho
Depilacja całego ciała
Depilacja okolic twarzy
Funkcja chłodzenia
Dodatkowe informacje 2 tryby pracy
Czujnik kontaktu ze skórą
Wyświetlacz LCD
Automatyczne wyłączenie po 3 min bezczynności
Moc: 48 W
Wbudowany filtr UV
Dołączone akcesoria Zasilacz
Okulary ochronne
Instrukcja obsługi
Maszynka do golenia
Kolor Biały
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta LY1013
Kod al.to 1144088