Lien

Irygator

Oto irygator Lykkele Lien – Twój nowy sojusznik w codziennej higienie jamy ustnej. To urządzenie ma 4 tryby działania i 6 końcówek, więc skutecznie usuwa płytkę nazębną. Wyczyści także trudno dostępne miejsca, takie jak przestrzenie między zębami i kieszonki dziąsłowe. Co więcej, zbiornik na wodę o pojemności 280 ml i praca do 20 dni na jednym naładowaniu sprawiają, że Lien jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni skuteczność i wygodę.

Dostępne kolory

Co wyróżnia irygator Lien?

4 tryby działania

Zbiornik o pojemności 280ml

6 końcówek w zestawie

Do 20 dni na jednym naładowaniu

Poznaj możliwości irygatora Lien

Sekret skutecznego czyszczenia

Irygator Lien pomoże Ci utrzymać zdrową jamę ustną. Strumień wody pod ciśnieniem dociera do miejsc niedostępnych dla szczoteczki – dokładnie czyści zęby, dziąsła i język. Jest przy tym komfortowy i delikatny dla wrażliwych obszarów. Urządzenie skutecznie usuwa resztki jedzenia i płytkę nazębną. Możesz go także użyć do masażu dziąseł, aby poczuć ulgę i poprawić ogólną kondycję swojej jamy ustnej.

Różne tryby działania

Wybieraj spośród czterech trybów irygatora Lien. Tryb Soft jest idealny, jeśli masz wrażliwe zęby i dziąsła. Tryb Normal jest rekomendowany do codziennego użytku. Z Gum Care możesz łagodnie masować dziąsła i przestrzenie między zębami. Precyzyjne i efektywne płukanie zapewni Ci tryb Puls.

Komfort w użytkowaniu

Irygator Lykkele Lien jest łatwy w codziennej obsłudze. Ma przezroczysty zbiornik na wodę z dużym wlewem – możesz szybko wlać wodę i kontrolować jej poziom. Do tego łatwo się ładuje, a dzięki długiej pracy na baterii możesz zabrać go ze sobą na wakacje. Wskaźnik poziomu baterii pomaga Ci śledzić stan naładowania. Irygator ma też wygodny uchwyt, co ułatwi Ci codzienne czyszczenie zębów.

Końcówki dla kompleksowej pielęgnacji

W zestawie z irygatorem Lien otrzymasz 6 końcówek. Dwie podstawowe końcówki są idealne do codziennego użytku – jedną z nich możesz podarować bliskiej osobie. Końcówka do aparatu ortodontycznego (2 sztuki) umożliwia dokładne czyszczenie wokół aparatu. Końcówka do czyszczenia kieszonek dziąsłowych oraz końcówka do języka zapewnią Ci specjalistyczną opiekę nad trudno dostępnymi miejscami. Końcówki gwarantują lepsze czyszczenie i kompleksową pielęgnację Twojej jamy ustnej.

Specyfikacja techniczna

Typ urządzenia Irygator
Rodzaj ruchu Pulsacyjny
Punktowy
Szybkość ruchu 2000 ruchów/min
Tryby pracy Normalny
Pulsacyjny
Delikatny
Pielęgnacja dziąseł
Maksymalne ciśnienie 120 PSI
Pojemność zbiornika 280 ml
Wskaźnik naładowania baterii Tak
Maksymalny czas pracy Do 20 dni
Przeznaczenie Dla dorosłych
Dla nastolatków
Dla osób z aparatem ortodontycznym
Funkcje Timer
Liczba końcówek 6
Zasilanie Akumulator
Kolor Biały
Dodatkowe informacje Dysza obrotowa 360°
Ergonomiczny uchwyt
Wodoodporność
Wyjmowany zbiornik na wodę
2 minutowy timer
Dołączone akcesoria Etui - 1 szt.
Kabel USB-C - 1 szt.
Dysza - 2 szt.
Dysza do aparatu ortodontycznego - 2 szt.
Dysza do czyszczenia kieszonek dziąsłowych - 1 szt.
Dysza do czyszczenia języka - 1 szt.
Wysokość 210 mm
Szerokość 67 mm
Długość 86 mm
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta LY1005
Kod al.to 1163657