Kalie

Lokówko-suszarka

Lokówko-suszarka Kalie to urządzenie 4 w 1, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas i miejsce w łazience. Łączy ona w sobie funkcje suszarki, lokówki, prostownicy i szczotki. Urządzenie ma szczotkę o owalnym kształcie ze zróżnicowanym włosiem, która chroni Twoje włosy i ułatwia stylizowanie. Ponadto regulacja nadmuchu i temperatury oraz funkcja jonizacji pomagają utrzymać włosy w zdrowej kondycji. Lokówko-suszarka Kalie to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz osiągnąć piękne, pełne objętości włosy w domowym zaciszu.

Dostępne kolory

Co wyróżnia lokówko-suszarkę Kalie?

4 w 1

Regulacja temperatury

Funkcja jonizacji

Zimny nawiew

Ułatw sobie codzienność z lokówko-suszarką Kalie

Lokówko-suszarka 4 w 1 Lykkele Kalie

Oszałamiające loki, zalotne fale, efektowny bob, a może coś zupełnie innego? Jaka fryzura chodzi Ci po głowie? Od teraz możesz stworzyć je wszystkie w swojej łazience – szybko i bez żonglowania urządzeniami. Odkryj lokówko-suszarkę Lykkele Kalie, z którą w kilka chwil zakręcisz, wyprostujesz, wysuszysz i ułożysz włosy. A zaoszczędzoną energię, pieniądze i przestrzeń przeznaczysz na przyjemniejsze rzeczy. Dowiedz się więcej i w końcu wyrażaj siebie, jak lubisz.

Owalna szczotka dla jeszcze lepszych efektów

Wykorzystaj w pełni zalety lokówko-suszarki Lykkele Kalie. Jej specjalna, owalna szczotka równomiernie rozprowadza ciepło i z łatwością rozczesuje włosy. Strumień powietrza suszy je, unosi od nasady aż po końce, zwiększa ich objętość i modeluje. Co więcej, różny rodzaj włosia na szczotce pomoże Ci chwycić i napiąć pasmo, które stylizujesz. To wszystko sprawia, że Twoja fryzura będzie trwała, a włosy gładkie i lśniące.

Stylizacja dopasowana do Ciebie

Z urządzeniem 4 w 1 Lykkele Kalie łatwo ułożysz fryzury, które wymagają objętości. Za pomocą jednego przycisku ustawisz siłę nadmuchu i temperaturę powietrza, dzięki czemu dopasujesz pracę lokówko-suszarki do Twoich potrzeb. W dodatku zimny nawiew razem z jonizacją pomoże Ci jeszcze lepiej dbać o kondycję Twoich włosów.

Bezpieczeństwo i wygoda

Kalie ma zabezpieczenie przed przegrzaniem, które zapobiega uszkodzeniom silnika. Natomiast obrotowy przewód ułatwi Ci jej obsługę. Nie plącze się, dlatego możesz swobodnie korzystać z lokówko-suszarki. Zapomnij o kosztownych wizytach w salonie fryzjerskim. Teraz możesz szybko i wygodnie uzyskać profesjonalny efekt we własnym domu, kiedy tylko chcesz. Możesz także zabrać Kalie ze sobą w podróż – ta lokówko-suszarka zastąpi Ci aż 4 urządzenia.

Specyfikacja techniczna

Moc 1200 W
Liczba prędkości nadmuchu 3
Liczba zakresów temperatury 3
Funkcje Jonizacja, zimny nadmuch
Rodzaj zasilania Sieciowe
Zabezpieczenie przed przegrzaniem Tak
Specjalistyczna owalna grzałka ze zróżnicowanym włosiem Tak
Obrotowy przewód Tak