Mina

Prostownica

Lykkele Mina to urządzenie 2 w 1, którym z łatwością wyprostujesz i zakręcisz włosy. Wyróżnia je specjalna konstrukcja ceramicznych płytek, moc 55 W oraz regulacja temperatury od 120 do 230°C. Dzięki temu prostownica jest wydajna, a jednocześnie chroni Twoje włosy. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa ma blokadę płytek i automatyczny wyłącznik. W zestawie z prostownicą znajdziesz silikonową podkładkę, która przyda do przechowywania i w podróży.

Dostępne kolory

Co wyróżnia prostownicę Mina?

2 w 1

Regulacja temperatury od 120℃ do 230℃

Wyświetlacz LCD

Blokada płytek

Odkryj, co potrafi prostownica Mina

Prostownica 2 w 1 Lykkele Mina

Teraz możesz wyglądać olśniewająco za każdym razem dzięki prostownicy 2 w 1 Lykkele Mina. To uniwersalne urządzenie pozwoli Ci wyprostować włosy i uzyskać idealne loki. Dzięki zakręconym płytkom stylizowanie włosów jest niezwykle łatwe. Wystarczy przeciągnąć po kosmyku włosów, aby uzyskać upragniony efekt. Nie musisz uczyć się skomplikowanych technik ani oglądać tutoriali. Mina to przyjemność płynąca z obsługi oraz więcej czasu dla siebie. Dodatkowo urządzenie zajmuje mniej miejsca w Twojej łazience, ponieważ łączy w sobie dwie funkcje.

Wyjątkowe funkcje dla Twojej wygody

Prostownica Mina ma wiele zalet. Moc 55 W sprawia, że stylizację zaczniesz już w kilka chwil po włączeniu. Możesz szybko wyprostować włosy oraz zakręcić profesjonalne loki. W dodatku ceramiczne płytki równomiernie rozprowadzają ciepło i obniżają ryzyko uszkodzenia włosów. Nie ważne jak długie i gęste masz włosy, płytki o szerokości 26 mm sprawdzą się zarówno podczas prostowania, tworzenia loków, jak i nadawania objętości. Końcówki prostownicy nie nagrzewają się, co pozwala Ci bezpiecznie korzystać z urządzenia.

Regulacja temperatury

Prostownica Mina pozwoli Ci dobrać temperaturę do rodzaju swoich włosów oraz efektów, jakie chcesz uzyskać. Użyj przycisków, aby ustawić idealną temperaturę w zakresie od 120 do 230°C. Nie martw się, że zmienisz ustawienia w trakcie. Funkcja LOCK zablokuje możliwość regulacji po 2 minutach. Na wyświetlaczu LCD możesz sprawdzić wybraną temperaturę, a także zobaczysz jej wzrost podczas nagrzewania.

Bezpieczeństwo podczas obsługi

Urządzenie 2 w 1 Lykkele Mina automatycznie wyłączy się po 60 minutach. Nawet kiedy zostawisz ją włączoną w domu, nic się nie stanie. Ponadto blokada płytek zabezpieczy je przed zarysowaniem, kiedy nie używasz prostownicy. W zestawie otrzymasz także silikonową podkładkę – w trakcie pracy bezpiecznie odstawisz na nią urządzenie. Możesz także zawinąć w nią prostownicę i zabrać ze sobą w podróż. Wybierz prostownicę Lykkele Mina i ciesz się piękną fryzurą bez konieczności posiadania dwóch oddzielnych urządzeń do stylizacji.

Specyfikacja techniczna

Moc [W] 55
Powłoka płytek Ceramiczna
Szerokość płytki [mm] 26
Temperatura maksymalna 230 stopni
Regulacja temperatury Tak
Liczba poziomów temperatury Dowolna
Funkcje Automatyczny wyłącznik
Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie
Regulacja temperatury
Wyświetlacz LCD
Funkcje dodatkowe Automatyczne wyłączenie po 60 min.
Funkcja blokady
Akcesoria Silikonowa podkladka/pokrowiec