Paulsen

Robot planetarny

Z robotem planetarnym Lykkele Paulsen odkryjesz nieznane kulinarne horyzonty i zyskasz czas na relaks i pasje. Sprzęt będzie Twoim niezastąpionym pomocnikiem w kuchni. Z nim nie tylko szybciej przyrządzisz ulubione potrawy, ale także zainspirujesz się, by odkrywać nowe smaki. Dzięki dużej misie, regulacji prędkości i mocy 1500 W z łatwością wymieszasz składniki, ugnieciesz ciasto i ubijesz pianę. Szybko wyczarujesz domowe ciasta, desery i przekąski.

Dostępne kolory

Co wyróżnia robota planetarnego Paulsen?

Łatwe sterowanie

Duża misa

6 poziomów prędkości

Wysoka moc

Poznaj możliwości robota planetarnego Paulsen

Idealne urządzenie do każdego przepisu

Chcesz dobrze wymieszać składniki na ciasto do pizzy, ubić białka na puszystą pianę, czy zagnieść ciasto na chleb? Nic prostszego. Robot Paulsen to urządzenie, które spełni Twoje kulinarne potrzeby. Poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi kuchennymi wyzwaniami. Jego funkcje i dołączone akcesoria zapewnią Ci doskonałe efekty za każdym razem.

Wysoka moc i regulacja prędkości

Moc 1500 W i 6 poziomów prędkości sprawiają, że robot planetarny Lykkele Paulsen jest wydajny i łatwo dostosuje się do Twoich potrzeb. Możesz także skorzystać z trybu pulsacyjnego, który pozwoli Ci stopniowo rozdrabniać składniki lub dokładniej wyrobić gęste ciasta i masy. Paulsen ma solidną konstrukcję. Jest bezpieczny, intuicyjny w obsłudze oraz wygodny w przechowywaniu. Wszystko to sprawia, że robot planetarny Lykkele Paulsen będzie Twoim idealnym sprzymierzeńcem w kuchni, niezależnie od tego, jak skomplikowane są Twoje kulinarne wyzwania.

Duża misa z pokrywą

Robot planetarny Lykkele Paulsen ma misę z uchwytem o pojemności 6,2 litra, w której przygotujesz nawet duże ilości ciasta. Ponadto misa wyposażona jest w praktyczną pokrywę, dzięki której możesz dodawać składniki, gdy sprzęt pracuje. Co więcej, zapobiega rozchlapywaniu się składników. Misę możesz myć w zmywarce.

Trzy końcówki dla perfekcyjnych rezultatów

Przygotuj idealne domowe ciasto, pyszny deser czy aksamitną zupę krem. W zestawie z robotem kuchennym Paulsen otrzymasz trzy metalowe końcówki: hak do wyrabiania ciasta, mieszadło do ciasta i trzepaczkę. Dzięki nim z łatwością przygotujesz różne dania, a każde kulinarne wyzwanie stanie się przyjemnością.

Specyfikacja techniczna

Typ urządzenia Robot z misą planetarny
Moc 1500 W
Ilość funkcji 3
Funkcje Mieszanie, ubijanie, ugniatanie
Pojemność misy 6,2 l
Materiał misy Stal nierdzewna
Regulacja poziomów prędkości 6-stopniowa, praca pulsacyjna
Sposób sterowania Ręczny
Wyposażenie Trzepaczka
Mieszadło
Hak do ciasta
Kolor Czarno - srebrny
Zasilanie Sieciowe
Dołączone akcesoria Łopatka
Pokrywa
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta LY1008