Dehaan (8 elementów)

Zestaw garnków

Szukasz zestawu garnków, który posłuży Ci przez wiele lat, a przy tym będzie wielofunkcyjny? Wybierz zestaw 4 garnków z pokrywkami Lykkele Dehaan. Możesz ich używać na każdym rodzaju kuchenki, od indukcyjnej przez gazową aż po ceramiczną. A do tego poradzą sobie z różnymi kuchennymi wyzwaniami. Te garnki wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej 304SS, mają wygodną miarkę w środku i szklane pokrywki, które ułatwią odcedzanie. Gotuj szybko oraz łatwo i zaskocz rodzinę i swoimi kulinarnymi umiejętnościami.

Dostępne kolory

Co wyróżnia garnki Dehaan?

Do każdego rodzaju kuchenek

Wygodna miarka

Stal nierdzewna 304SS

Szklane pokrywki z możliwością odcedzania

Poznaj możliwości garnków Dehaan

4 garnki z pokrywkami

Zestaw garnków Dehaan to obowiązkowy element nowoczesnej kuchni. Różne kształty i rozmiary garnków sprostają każdej kuchennej potrzebie. Gotuj małe porcje swoich ulubionych dań lub przygotuj obfity obiad dla rodziny i gości. Z tym zestawem 4 garnków masz nieograniczone możliwości. Dla Twojej wygody garnki mają szklane pokrywki oraz spawane uchwyty – to bezpieczniejsze i przyjemniejsze gotowanie.

Perfekcja w każdym calu

Garnki Dehaan gwarantują Ci najwyższa jakość na długi czas. Są one wykonane ze stali nierdzewnej typu 304SS, co oznacza, że są odporne na korozję i bezpieczne w kontakcie z żywnością. Garnki mają też grube dno, które trzyma ciepło, dzięki czemu oszczędzasz energię, a jedzenie gotuje się równomiernie. Nie musisz też co chwilę podnosić pokrywki, żeby sprawdzić proces gotowania. Dzięki przezroczystym pokrywkom możesz w każdej zerknąć na to, co i jak się gotuje.

Odkryj radość z gotowania

Elementy zestawu Lykkele Dehaan ułatwią Ci gotowanie różnych potraw. Możesz odmierzyć potrzebną porcję płynu za pomocą miarki, a zaokrąglone środki pozwolą Ci dokładnie wymieszać wszystkie składniki. Dzięki specjalnym dzióbkom łatwo wylejesz płyny bez bałaganu. Nie musisz też używać durszlaka, bo pokrywki garnków mają specjalne dziurki do odcedzania. Dzięki temu gotowanie jest łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

Specyfikacja techniczna

Typ produktu Zestaw
Skład zestawu
4 szklane pokrywki
Garnek 14 cm
Garnek 16 cm
Garnek 18 cm
Garnek 24 cm
Pojemność 1 l
1,5 l
2,2 l
5,6 l
Zastosowanie Wszystkie rodzaje kuchenek
Możliwość mycia w zmywarce Tak
Materiał Stal nierdzewna 304SS
Kolor Srebrny
Dodatkowe informacje Spawany uchwyt
Miarka wewnątrz garnka
Grube energooszczędne dno
Obustronne wylewki
Dziurki w pokrywkach do odcedzania
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta LY1017
Kod al.to 1161272